WSPÓŁPRACA
 
Jeśli interesujesz się modą, jesteś blogerem lub influencerem, masz  ciekawy profil na Instagramie i obserwuje Cię aktywne grono odbiorców, skontaktuj się z nami pod adresem: wspolpraca.dressonnow@gmail.com
Nie zapomnij dołączyć wszystkich linków, pełnej prezentacji siebie, odpowiednich załączników i statystyk.

Jeśli chcesz nawiązać współpracę marketingową z naszym sklepem, skontaktuj się z nami drogą mailową pod adresem wspolpraca.dressonnow@gmail.com
Pamiętaj, aby załączyć pełną ofertę współpracy!

Jeśli chcesz zaprezentować swoją markę i sprzedawać swój towar za pośrednictwem naszego sklepu, napisz maila na adres: wspolpraca.dressonnow@gmail.com
Pamiętaj, aby załączyć pełną ofertę współpracy!

Informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do odpisania na wybrane maile oraz oferty współpracy.

 
Klauzula informacyjna w zakresie przetwarzania danych osobowych

1. Informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach jest TFGpl sp. z o.o. ul. Przyszłości 21, 05-552 Łazy (dalej "Administrator"). Z Administratorem można skontaktować się poprzez adres email daneosobowe@ebutik.pl lub pisemnie na adres siedziby Administratora.

2. Dane te Administrator przetwarzać będzie w związku z wyrażonym wiadomością e-mail zainteresowaniem współpracą. Podstawą prawną przetwarzania podanych danych osobowych jest podjęcie działań na żądanie osoby, której dane dotyczą przed zawarciem umowy lub w związku z zawarciem umowy z Administratorem (art. 6 ust. 1 lit b) RODO).

3. Twoje dane będą przechowywane w czasie niezbędnym do zrealizowania celu jakim są negocjacje współpracy i zawarcie umowy i przez czas jej trwania.

4. Odbiorcami danych osobowych są obsługujące Administratora podmioty świadczące usługi związane z obsługą księgową, dostawcy systemów informatycznych i usług IT. 

5. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. 
6. Konsekwencją niepodania danych jest brak możliwości rozpatrzenia nawiązania współpracy i zawarcia umowy.